×

35 % zľava! Vyberte si balíček a na strane kôš do políčka kód kupónu zapíšte a potvrďte kód JESEN7878.  Poštovné je pri 2 a viac ks zdarma! Akcia trvá do 8.12.2021.

 • Náš výživový doplnok je testovaný produkt. OHVBPKV/1824/2014/Kr

Vstúpte do sveta éterických olejov s detskou kolekciou doTERRA.

Tieto esenciálne oleje, ktoré sú vopred zriedené frakcionovaným kokosovým olejom, sú dostatočne jemné pre deti všetkých vekových kategórií. Každá z týchto priateľských zmesí je formulovaná s ohľadom na deti - ich preferencie vôní, emocionálne potreby a najčastejšie zdravotné ťažkosti. Farebne označené štítky a roll-on topy robia aplikáciu jednoduchou a zábavnou. A hoci sú vytvorené s ohľadom na deti, nebuďte prekvapení, ak sa zamilujete do niekoľkých z týchto zmesí sami. Detská lekárnička Doterra

S pomocou dospelých sa vaše dieťa môže naučiť bezpečne aplikovať tieto esenciálne oleje na dlane, spánky, zátylok chodidlá a srdce. Ako vaše deti vyrastajú pomocou týchto olejov, môžu sa naučiť identifikovať svoje pocity a riešiť každodenné problémy. Detská kolekcia doTERRA obsahuje sedem zriedených zmesí olejov, ktoré sú určené na podporu srdca, tela a mysle.

heartCalmer ™ Restful Blend pomáha vášmu dieťaťu relaxovať a podporovať spánok. Vytvára pokojné pocity v celej mysli a tele s éterickými olejmi z levandule, rímskeho harmančeka, Ylang Ylang, Buddha wood (falošné santalové drevo) a frakcionovaného kokosového oleja.

 • Levanduľa a rímsky harmanček upokojujú úzkostné pocity, ktoré môžu zasahovať do spania. Buddha wood má vysokú koncentráciu komplexných seskviterpénov, ktoré môžu byť uzemnené, upokojujúce a podporujúce rutinné spanie pred spaním, keď sú aplikované aromaticky.
 • Vôňa kvetov Ylang Ylang podporuje relaxáciu. Tieto oleje v Calmer pomáhajú upokojiť myseľ pred spaním, podporujú pokojný spánok a podporujú relaxáciu.

heartThinker ™ Focus Blend pomáha predchádzať mentálnemu rozptýleniu a redukovať pocity duševného stresu a únavy. Táto zmes príjemná pre deti sa skladá z éterických olejov Vetiver, Peppermint, Rosemary a Clementine s frakcionovaným kokosovým olejom.

 • Vetiver koreň je bohatý, drevný olej, ktorý upokojuje myseľ a prináša zameranie. Peppermint a Clementine sú energizujúce a podporujú pozitívny výhľad. Výskumy naznačujú, že inhalácia rozmarínového esenciálneho oleja môže pomôcť ľuďom pripomenúť si predtým naučený materiál, čo z neho robí vynikajúceho spoločníka na testovací deň.
 • Tieto oleje spolu v kombinácii Thinker pomáhajú vštepiť pocit bdelosti a sústredenia pri vykonávaní domácich úloh, počas testov alebo kedykoľvek je potrebná koncentrácia.

heartBrave ™ Courage Blend pomáha zvládať stres a pocity úzkosti. Proti negatívnym emóciám pochybností, pesimizmu a cynizmu s Brave Courage Blend. Táto zmes kombinuje éterické oleje Wild orange, kvetu Osmanthus, kôry škorice a dreva Amyris Wood.

 • Wild Orange je povznášajúci a energizujúci olej so sladkou, citrusovou vôňou. Amyris Wood sa tradične používa na podporu pokojných pocitov a zvládanie stresu. Osmanthus Flower je chemicky podobný Rose - je emocionálne podporujúca, keď niekto zažíva stresujúce pocity. Kôra škorice je energizujúca a poskytuje otepľovanie a upokojujúce účinky na pokožku.
 • Energický a povzbudzujúci, Brave podporuje pocity dôvery, odvahy a viery v seba.

heartOchranná zmes Strong ™ podporuje prirodzenú imunitnú obranu a upokojuje emócie a pokožku v čase núdze.

 • Táto zmes kombinuje éterické oleje z kadidla, cédrového dreva, ruže a litsea s frakcionovaným kokosovým olejom.
 • Litsea sa niekedy nazýva „tropická verbena“ vďaka svojej podobnej vôni. Má príjemnú, sviežu, citrónovú arómu. Má vysokú koncentráciu geraniálneho a nerálu, čo mu dáva upokojujúce a upokojujúce účinky. Kadidlo má teplú, korenistú arómu, ktorá podporuje pokojné pocity. Upokojuje a omladzuje pokožku. Cedrového dreva sa historicky používa pre jeho upokojujúce a relaxačné aróma. Nové vedecké dôkazy poskytujú podporu pre toto použitie. Esenciálny olej z kvetov Osmanthus je chemicky podobný Rose. Má vysokú koncentráciu ionónov, takže je ideálny pre emocionálnu podporu, keď sa cítite ohromený.
 • Tieto emocionálne upokojujúce oleje v kombinácii Strong vytvárajú dynamickú zmes, ktorá posilňuje myseľ a telo.

heartUpokojujúca zmes Rescuer ™ znižuje pocit napätia v krku a ramenách.

 • Táto relaxačná zmes sa skladá z éterických olejov z levandule, Spearmintu, Copaiby a semena Tomar s frakcionovaným kokosovým olejom.
 • Levanduľa sa používa na upokojenie napätia hlavy a krku od čias Anglicka kráľovnej Alžbety I. Jeho svieža, ľahko kvetinová aróma vdychuje pocit relaxácie. Spearmint je topicky chladenie na kožu, vďaka svojmu obsahu mentolu, a je psychicky osviežujúci. Tomar semená esenciálny olej sa zberá z ovocia stromu pôvodom z Nepálu. Používa sa na podporu relaxácie na konci dňa. Copaiba pomáha vdychovať úzkostné pocity.
 • Spoločne tieto pozoruhodné oleje krásne zapadajú do veľmi upokojujúcej zmesi, ktorá môže pomôcť vášmu dieťaťu uvoľniť sa a relaxovať po náročnom dni.

heartSteady ™ Grounding Blend pomáha vyrovnávať náladu a upokojiť pocity, keď sa emócie zdajú byť blízko povrchu. Ako rodič si všimnete, že vaše dieťa je mimoriadne citlivé. Niekedy to znamená, že si potrebujú dlhšie zdriemnuť, alebo potrebujú extra objatie. Môžete pomôcť dieťaťu cítiť sa pokojnejšie a vyváženejšie s olejom Steady. Táto zmes kombinuje éterické oleje z dreva Amyris, jedle z balzamu, koriandra a magnólie s frakcionovaným kokosovým olejom.

 • Amyris Wood (tiež známy ako West Indian Sandalwood) sa tradične používa v meditačných postupoch na podporu pokojných pocitov a zvládania stresu. Má jemnú, drevitú arómu. Jedľa balzamu má vôňu vianočného stromu, ktorá upokojuje v čase zaneprázdnenosti alebo stresov. Semeno koriandra je bylinný olej používaný pri masáži pre upokojujúce účinky. Magnólia má vysoký obsah linaloolu. Výskumy naznačujú, že inhalovaný magnoliový esenciálny olej (vďaka obsahu linaloolu) môže napomáhať pocitom pokoja a relaxácie.
 • Tieto oleje v kombinácii Steady spolu vytvárajú pokojné a vyvážené pocity. Aplikujte Steady na spodnú časť chodidiel, na zápästia alebo na zadnú časť krku, aby ste podporili pocity pokoja a ustálili emócie.

heartZmes Tamer ™ ako súčasť kolekcie pre deti dōTERRA, je však ideálna aj pre dospelých. Majte ju poruke pri lete lietadlom či cestovaní, upokojujúca aróma môže pomôcť pri nevoľnosti. Po konzumácii výdatného jedla naneste zmes na pokožku v oblasti žalúdka alebo na spodnú časť chodidiel. Pri žalúdočnej nevoľnosti zvoľte upokojujúcu masáž brucha, ktorá prinesie úľavu.  

DoTERRA detská kolekcia - použitie a výhody

Detská kolekcia doTERRA je úvodom k éterickým olejom. Tu je niekoľko spôsobov použitia tejto zbierky, ktoré pomôžu vášmu dieťaťu. 

1/ Aplikujte Calmer ™ Restful Blend na zápästia pred spaním alebo na spanie, aby ste upokojili myseľ a upokojili starosti. To je užitočné pre deti všetkých vekových kategórií. Táto zmes môže pomôcť starším deťom prevziať kontrolu nad vlastnými spánkovými návykmi.

Zloženie:éterické oleje Lavender, Cananga, Buddha Wood a Roman Chamomile v základovom frakcionovanom kokosovom oleji.

Vôňa: sladká, kvetinová, jemne drevitá.

2/ Keď vaše dieťa pociťuje pochybnosti, strach alebo úzkosť, siahnite po Brave ™ Courage Blend. Táto energizujúca zmes podporuje dôveru a vieru v seba samého. To môže byť užitočné pred športovou udalosťou, hudobným vystúpením, testom, alebo kedykoľvek keď deti potrebujú trochu povzbudenie veriť v seba.

Zloženie: éterické oleje Wild Orange, Amyris, Osmanthus a Cinnamon v základovom frakcionovanom kokosovom oleji.

Vôňa: teplá citrusová, kvetinová, jemne korenistá.

3/ Ak sa vaše dieťa počas domácej práce rozptýli, vytiahnite Thinker ™ Focus Blend. Aplikujte na zápästie detí, oleje sa tak ľahko rozptýlia. Je to je tiež skvelá zmes pred testami.

Zloženie:éterické oleje Vetiver, Peppermint, Clementine a Rosemary v základovom frakcionovanom kokosovom oleji.
Vôňa:zemitá, mentolová, bylinková.

4/ Keď vaše dieťa potrebuje dotyk, aplikujte Stronger ™ Ochrannú zmes v čase núdze. Podporuje prirodzenú imunitnú obranu a ponúka emocionálne posilňujúce výhody. Keď sa vaše dieťa necíti najlepšie, nechajte v jeho šatníku fľašu Stronger Protective Blend alebo aplikujte na zadnú časť krku, aby ste zvýšili dávku.

Zloženie: éterické oleje Cedarwood, Litsea, Frankincense a Rose v základovom frakcionovanom kokosovom oleji.

Vôňa: svieža, citrusová, jemne bylinková.

5/ Po futbalovom zápase vášho dieťaťa alebo po náročnom pracovnom dni aplikujte upokojujúcu zmes Rescuer ™ na spánky, krk, kĺby alebo iné cieľové oblasti pre pohodlie. Okrem týchto výhod, Rescuer - záchranca tiež podporuje relaxačné prostredie.

Zloženie: éterické oleje Copaiba, Lavender, Spearmint a Zanthoxylum v základovom frakcionovanom kokosovom oleji.

Vôňa: drevitá, mentolová, kvetinová.

6/ Keď sa emócie vášho dieťaťa zdajú byť nezvládnuteľné, môžete podporiť vyvážené pocity pomocou Steady ™ Grounding Blend. Predtým, ako vaše dieťa odíde do školy, aplikujte Steady na spodnú časť nôh, aby podporili pocity pokoja počas celého dňa. Aplikujte Steady na zápästie alebo krk podľa potreby počas dňa, aby sa emócie ustálili.

Zloženie: éterické oleje Amyris, Balsam Fir, Coriander a magnólia v základovom Frakcionovanom
kokosovom oleji.

Vôňa: živicová, ovocná, jemne drevitá.

7/ Zmes Tamer ™ ako súčasť kolekcie pre deti dōTERRA, je však ideálna aj pre dospelých. Majte ju poruke pri lete lietadlom či cestovaní, upokojujúca aróma môže pomôcť pri nevoľnosti. Po konzumácii výdatného jedla naneste zmes na pokožku v oblasti žalúdka alebo na spodnú časť chodidiel. Pri žalúdočnej nevoľnosti zvoľte upokojujúcu masáž brucha, ktorá prinesie úľavu.  Má jedinečné účinky takých esenciálnych olejov CPTG™, ako je mäta pieporná, mäta roľná a zázvor v základe frakcionovaného kokosového oleja. Táto zmes pomáha navodiť pohodlie po konzumácii výdatného jedla.

Zloženie:éterické oleje mäta klasnatá a roľná, zázvor, semená petržlenu a čierne korenie v základovom frakcionovanom kokosovom oleji.
Vôňa:korenistá, sladká, mätová.

Upozornenie:

Uchovávajte mimo dosahu detí do 3 rokov. Môže sa vyskytnúť citlivosť na pokožku. Ak ste tehotná, kojíte alebo ste pod lekárskym dohľadom, konzultujte používanie so svojím lekárom. Vyhýbajte sa kontaktu s očami, vnútornou časťou ucha a inými citlivými oblasťami.

 Balenie obsahuje:

7 x 10 ml esenciálne oleje: Calmer, Brave, Thinker, Strong, Rescuer, Steady a Tamer

7 x silikónový vrchnáčik s karabínkou

1 x taštička na oleje

NaturalHelp Complex špeciálna detoxikačná kúra a program pre očistu čriev s vysokým obsahom účinných, 100%-ne prírodných zložiek, vitamínov, prírodnej vlákniny a prebiotík. Objednajte si teraz!

Prémiová kvalita | Návod k užívaniu | Garancia vrátenia peňazí | Pri objednávke 2 a viac ks poštovné zdarma


35 % zľava! Vyberte si balíček a na strane kôš do políčka kód kupónu zapíšte a potvrďte kód JESEN7878.  Poštovné je pri 2 a viac ks zdarma! Akcia je platná iba do 8.12.2021!

1 krabica Naturalhelp

Jednotková cena: 45.00 €

Poštovné: 4.00 €

Cena balíka s poštovným: 49.00 €
Nie je zľava! Cena za 1 ks 45 Eur + dobierka 4 Eur.

Dávka pre 1 osobu na 1 mesiac
pre preventívnu, komplexnú. 
jemnú, ale účinnú očistu čriev

a detoxikáciu organizmu.2 krabice Naturalhelp

Jednotková cena: 41.00 €

DOPRAVA ZADARMO!

Cena balíka s poštovným: 82.00 €
Pre uplatnenie 35% zľavy zapíšte kód! Doprava zdarma!

Dávka pre 1 osobu na 2 mesiace
jemná, komplexná prírodná kúra
na odstránenie rokmi nahromadeného
rôzneho odpadu, a toxínov.3 krabice Naturalhelp

Jednotková cena: 39.00 €

DOPRAVA ZADARMO!

Cena balíka s poštovným: 117.00 €
Pre uplatnenie 35 % zľavy zapíšte kód! Doprava zdarma!

Kúra pre úplné prečistenie čriev 

Dávka pre 1 osobu na 3 mesiace
pre úplné prečistenie čriev
a detoxikáciu tela, pre 
odstránenie parazitov, červov.

Najjednoduchšie použiteľná detoxikácia a očistná kúra čriev

Niektoré dôvody, prečo sa rozhodnúť pre NaturalHelp Complex detoxikačnú a očistnú kúru čriev

NaturalHelp_meregtelenito_checklebo je to výrobok, ktorý obsahuje iba prírodné komponenty, ktoré telo potrebuje

NaturalHelp_meregtelenito_checklebo je to účinný detoxikačný prípravok, produkt pre jemné prečistenie čriev 

NaturalHelp_meregtelenito_checklebo pokrýva 100% dennej potreby dávky vitamínov a minerálov pre dospelých

NaturalHelp_meregtelenito_checklebo prispieva k udržiavaniu zdravej rovnováhy črevnej mikroflóry pomocou prebiotík

NaturalHelp_meregtelenito_checklebo výrobok neobsahuje žiadne zložky obilnín, takže je absolútne bezlepkový. Neobsahuje laktózu, a je vhodný pre osoby s intoleranciou k laktóze. 

NaturalHelp_meregtelenito_checklebo výrobok neobsahuje pridaný cukor (sacharózu) a tiež je vhodný pre vegetariánov

NaturalHelp_meregtelenito_checklebo je to najefektívnejší a najbezpečnjší (100% prírodné suroviny) produkt v súčasnosti na trhu

NaturalHelp_meregtelenito_checklebo každý potrebuje vnútornú očistu pre načerpanie novej energie, a Naturalhelp je ideálne, komplexné riešenie pre Vaše zdravotné problémy a zažívacie ťažkosti

NaturalHelp_meregtelenito_checklebo jeho použitie je veľmi jednoduché – všetko v jednom kroku a nemá žiadne nepríjemné vedľajšie účinky.

NaturalHelp_meregtelenito_checklebo nepotrebujete pri jeho užívaní hladovať, ani sa nijako obmedzovať

NaturalHelp_meregtelenito_checkPretože je to registrovaný produkt, v súlade s požiadavkami právnych predpisov ÚRADU VEREJNÉHO ZDRAVOTNÍCTVA SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

NaturalHelp_meregtelenito_checklebo je cenovo dostupný pre každého, nie je potrebné kupovať iné produkty, vitamíny, pretože ako komplex obsahuje všetko, čo je potrebné pre efektívne detoxikáciu!

Názory zákazníkov o Naturalhelpe:


   Ildikó

Ildikó avatarja

"Je koniec častému nadúvaniu a pocitu napätia v bruchu. Navyše, mnohokrát som cítila nepríjemnú chuť v ústach, ktorá teraz behom niekoľkých dní skoro celkom zmizla."

Tri mesiace užívam NaturalHelp Complex a môžem povedať, že už dávno som sa necítila tak dobre. Moje trávenie sa normalizovalo, každý deň chodím pravidelne na záchod, žiadna stopa po zápche. Je koniec častému nadúvaniu a pocitu napätia v bruchu. Navyše, mnohokrát som cítila nepríjemnú chuť v ústach, ktorá teraz behom niekoľkých dní skoro celkom zmizla. Som plná energie. Ďakujem za skvelý výrobok!


Čítaj ďalej

   Nórika

Nórika avatarja

NaturalHelp Complex som našla na internete, páčilo sa mi, že v jednom produkte je toho toľko?

NaturalHelp Complex som našla na internete, páčilo sa mi, že v jednom produkte je toho toľko, a že nemusím zvlášť ráno, poobede brať plno piluliek. Najskôr som vyskúšala mesačnú kúru. Po niekoľkých mesiacoch som cítila na brušku, že sú mi voľnejšie nohavice. V prvom kroku práve toto bolo mojim cieľom, preto sa teším, že sa mi to podarilo. Diéta môže prísť neskôr, keď budem mať viac času na seba.


Čítaj ďalej

   Števo

Števo avatarja

NaturalHelp je proste ohromný. Prekypujem energiou, a oveľa lepšie zvládam každodenný stres.

Som veľmi zaneprázdnený podnikateľ. Je ťažké vložiť do môjho denného režimu také kúry,  ktoré sa skladajú z niekoľkých produktov a procedúr. Zvyčajne som si niečo zabudol vziať, alebo nebola vhodná chvíla pre užitie nejakých prípravkov (predsa z jednania nemôžem len tak odbehnúť), niekedy sa mi stalo, že som si všetky tie pilulky zabudol doma. Nehovoriac o tom, že som žiadne pozitívne účinky necítil, čo môže byť moja chyba, keďže som nehral podľa pravidiel. Avšak som cítil, že potrebujem nejaké riešenie pre zachovanie svojho zdravia. Denno denne veľa práce, zhony, stres vyčerpajú aj najodolnejších, nehovoriac o nepravidelnom stravovaní.  Jeden deň mi moja žena ukázala produkt, v ktorom sú štyri veci v jednom. Volal sa Naturalhelp. Okamžite to vyvolalo vo mne záujem a objednal som si jedno balenie. NaturalHelp je proste ohromný. Prekypujem energiou a oveľa lepšie znášam každodenný stres. Menej spím ale aj tak nie som unavený. A užitie je veľmi jednoduché, ráno idúc do práce si tento super produkt vypjem. Je to vynález práve na mňa ušitý.


Čítaj ďalej

   S. Monika

S. Monika avatarja

Zredukovali sa mi bolesti brucha, už som nebola taká nafúknutá a unavená ako predtým.

"Tento produkt som objavila na internete a moju pozornosť pritiahlo veľa pozitívnych spätných ohlasov. Pretože som už dlho uvažovala o detoxikačnej kúre rozhodla som sa vyskúšať práve tento, keďže má aj iné účinky ako samotná detoxikácia. Veľa stresu a sediaca práca bohužiaľ nikomu neprospievajú, a hlavne nie tráveniu. Troška som váhala, aj kvôli cene, ale hovorím si vyskúšam. Po týždni a pol užívania som pocítila jeho výnimočné účinky. Zredukovali sa mi bolesti brucha, už som nebola taká nafúknutá a unavená ako predtým. Už 3 týždne beriem tento produkt a cítim, že konečne robím niečo pre svoje zdravie a samozrejme očakávam ďalšie pozitívne účinky. :) A hlavne to bola dobrá investícia. Hoci ma stojí mesačne max. 30 eur, pred tým som minula oveľa viac (vitamíny, prebiotiká, probiotiká, stopové prvky, a iné lieky na nadúvanie, kŕče stáli min. 80-100 eur). A ja som zdravá, moje črevá sú zdravé, som fit a nemám žiadne problémy.  Odporúčam ho všetkým!"


Čítaj ďalej


Hodnotenia a uznania

 • austria
 • canada
 • china
 • finland
 • finland
 • finland
 • finland
 • finland
 • finland

Prihlásenie sa k odberu noviniek

Meno:


Email:


Sledujte násPrieskum zdravotného stavu