×

35% ZĽAVA na 2 a viac ks! Využite túto jedinečnú príležitosť! Vyberte si balíček a na strane kôš do políčka kód kupónu zapíšte JESEN7878 a potvrďte kód.  Poštovné je pri 2 a viac ks zdarma! ZĽAVA PLATÍ 25.9.2021

  • Náš výživový doplnok je testovaný produkt. OHVBPKV/1824/2014/Kr

7 nevinných príznakov, že vaše telo je zaplavené toxínmi

1. Trpíte zápchou

Pri konzumácii jedla mimovoľne konzumujeme aj množstvo chemických látok, ktoré obsahuje, ako sú konzervačné látky, farbivá a umelé príchute. Črevá, ktorých úlohou je trávenie, musia čeliť aj paľbe týchto toxínov.

Nahromadenie toxínov často vedie k podráždeniu žalúdka a zápche.

Vyriešiť tento problém by mala pomôcť konzumácia organických potravín, obmedzenie príjmu alkoholu a pitie veľkého množstva vody. Neverili by ste tomu, ale odstránením nežiaducich usadenín z tela sa zbavíte aj nadbytočných kíl. Zľava 35% >>> 

2. Ničia vás boľavé kĺby a svaly

Ak ste sa nenamáhali v telocvični, ani nevykonávali žiadnu fyzicky únavnú prácu a napriek tomu vás bolia svaly a kĺby, môže byť dôvodom nahromadenie toxínov.

Bolesti tela sú indikátorom, že by ste v ňom mohli mať utajený zápal. Ak teda pre zápal nie sú žiadne iné dôvody, skúste sa detoxikovať.

3. Na koži sa vám objavujú nové fľaky

Koža je najväčším orgánom nášho tela a je často vystavená znečisteniu. Škodlivé chemikálie môžu obsahovať aj nami používané výrobky, ako sú šampóny, kondicionéry a pleťové vody.

Vystavovanie sa takému množstvu chemických látok môže viesť k príznakom, ako sú akné, vyrážky a ekzém.

4. Čoraz ťažšie sa vám zaspáva

Hromadenie toxínov na jednej strane spôsobuje, že sa cítite vyčerpaní, a na druhej to ešte zhoršujú tým, že vám kazia spánok.

Vysoké množstvá toxínov v tele môžu spôsobiť, že sa vám v tele naruší hladina hormónu kortizolu, ktorý riadi spánok, a tým negatívne ovplyvňovať váš spánok.

Nespavosť môže viesť k ťažkým zdravotným problémom. Ak sa vám teda zdá, že sa vám ťažšie zaspáva, pouvažujte nad vykonaním detoxu.

5. Priberáte

Ak aj napriek všetkým tým skvelým tréningom v telocvični stále priberáte, možno nie je niečo v poriadku s vašimi hormónmi.

Toxíny môžu v tele nepriaznivo ovplyvňovať hladinu istých hormónov, vrátane tých, ktoré sú zodpovedné za priberanie.

Pomôcť by malo prejdenie na zdravú organickú stravu a podstúpenie detoxikačnej kúry.

6. Váš dych páchne ešte aj vám

Páchnuci dych je zvyčajne príznakom tráviacich problémov. Objavuje sa vtedy, keď sa váš tráviaci systém musí namáhať, aby strávil všetko, čo ste pojedli.

K tráviacim problémom však môže dochádzať aj vtedy, keď sa vaša pečeň snaží zbaviť všetkých nahromadených toxínov. Jediný spôsob, ako môžete tento problém vyriešiť, je zbaviť sa jedov.

7. Rýchlejšie vám padajú vlasy

Strata vlasov je príznakom toxickej záťaže, spôsobovanej každodennými toxínmi. Môže ísť o dielo  škodlivých jedov, ako sú, okrem iných, arzén, olovo a tálium (nachádzajúce sa v cigaretovom dyme), ktoré môžu byť dokonca smrtiace.

Neberte preto stratu vlasov na ľahkú váhu a ponáhľajte sa k svojmu lekárovi.

35 % zľava pri všetkých objednávkach a poštovné zdarma pri 2 a viac ks!  OBJEDNÁVAM >>>

Bonus: ako sa detoxikovať

7 nevinných príznakov, že vaše telo je zaplavené toxínmi

Keď zistíte, že zažívate jeden či viac z hore opísaných stavov, môže byť dobrým nápadom podstúpenie detoxikácie.

Sú síce k dispozícii aj zložitejšie detoxikačné postupy, no rovnako môže pomôcť aj vykonanie jednoduchších zmien životného štýlu, ako napríklad:

Odporúčame:

1. Pite dostatočné množstvá vody. Voda pomáha vyplavovať toxíny.

2. Toxíny pustošia pečeň. Pre udržanie silnej pečene pite čaj z púpavy, alebo si do jedla pridajte petržlen, koriander či pestrec mariánsky.

3. Cvičte jogu. Zlepšuje telový obeh a pomáha zbavovať toxínov.

4. Večer po jedle si vyčistite zuby. A nezabudnite si očistiť aj jazyk.

5. Jedzte len čisté, nenarušené a organické (bio) potraviny.

6. Pridajte do svojej stravy probiotiká.

7. Používajte len prírodné kozmetické výrobky neobsahujúce vône a iné toxíny.

NaturalHelp Complex špeciálna detoxikačná kúra a program pre očistu čriev s vysokým obsahom účinných, 100%-ne prírodných zložiek, vitamínov, prírodnej vlákniny a prebiotík. Objednajte si teraz!

Prémiová kvalita | Návod k užívaniu | Garancia vrátenia peňazí | Pri objednávke 2 a viac ks poštovné zdarma


35% ZĽAVA na 2 a viac ks! Využite túto jedinečnú príležitosť!

Vyberte si balíček a na strane kôš do políčka kód kupónu zapíšte JESEN7878 a potvrďte kód.  Poštovné je pri 2 a viac ks zdarma! ZĽAVA PLATÍ DO 25.9.2021.

1 krabica Naturalhelp

Jednotková cena: 45.00 €

Poštovné: 4.00 €

Cena balíka s poštovným: 49.00 €
Nie je zľava! Cena za 1 ks 45 Eur + dobierka 4 Eur.

Dávka pre 1 osobu na 1 mesiac
pre preventívnu, komplexnú. 
jemnú, ale účinnú očistu čriev

a detoxikáciu organizmu.2 krabice Naturalhelp

Jednotková cena: 41.00 €

DOPRAVA ZADARMO!

Cena balíka s poštovným: 82.00 €
35 % zľava. Cena 2 ks je 53,30 Eur. 1 ks Vás vyjde na 26,65 Eur. Doprava zdarma!

Dávka pre 1 osobu na 2 mesiace
jemná, komplexná prírodná kúra
na odstránenie rokmi nahromadeného
rôzneho odpadu, a toxínov.3 krabice Naturalhelp

Jednotková cena: 39.00 €

DOPRAVA ZADARMO!

Cena balíka s poštovným: 117.00 €
35 % zľava! 3 ks iba 76,05 Eur. 1 ks Vás vyjde na 25,35 Eur! Doprava zdarma!

Kúra pre úplné prečistenie čriev 

Dávka pre 1 osobu na 3 mesiace
pre úplné prečistenie čriev
a detoxikáciu tela, pre 
odstránenie parazitov, červov.

Najjednoduchšie použiteľná detoxikácia a očistná kúra čriev

Niektoré dôvody, prečo sa rozhodnúť pre NaturalHelp Complex detoxikačnú a očistnú kúru čriev

NaturalHelp_meregtelenito_checklebo je to výrobok, ktorý obsahuje iba prírodné komponenty, ktoré telo potrebuje

NaturalHelp_meregtelenito_checklebo je to účinný detoxikačný prípravok, produkt pre jemné prečistenie čriev 

NaturalHelp_meregtelenito_checklebo pokrýva 100% dennej potreby dávky vitamínov a minerálov pre dospelých

NaturalHelp_meregtelenito_checklebo prispieva k udržiavaniu zdravej rovnováhy črevnej mikroflóry pomocou prebiotík

NaturalHelp_meregtelenito_checklebo výrobok neobsahuje žiadne zložky obilnín, takže je absolútne bezlepkový. Neobsahuje laktózu, a je vhodný pre osoby s intoleranciou k laktóze. 

NaturalHelp_meregtelenito_checklebo výrobok neobsahuje pridaný cukor (sacharózu) a tiež je vhodný pre vegetariánov

NaturalHelp_meregtelenito_checklebo je to najefektívnejší a najbezpečnjší (100% prírodné suroviny) produkt v súčasnosti na trhu

NaturalHelp_meregtelenito_checklebo každý potrebuje vnútornú očistu pre načerpanie novej energie, a Naturalhelp je ideálne, komplexné riešenie pre Vaše zdravotné problémy a zažívacie ťažkosti

NaturalHelp_meregtelenito_checklebo jeho použitie je veľmi jednoduché – všetko v jednom kroku a nemá žiadne nepríjemné vedľajšie účinky.

NaturalHelp_meregtelenito_checklebo nepotrebujete pri jeho užívaní hladovať, ani sa nijako obmedzovať

NaturalHelp_meregtelenito_checkPretože je to registrovaný produkt, v súlade s požiadavkami právnych predpisov ÚRADU VEREJNÉHO ZDRAVOTNÍCTVA SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

NaturalHelp_meregtelenito_checklebo je cenovo dostupný pre každého, nie je potrebné kupovať iné produkty, vitamíny, pretože ako komplex obsahuje všetko, čo je potrebné pre efektívne detoxikáciu!

Názory zákazníkov o Naturalhelpe:


   Monika

Monika avatarja

"Už nepotrebujem selektovať kedy a čo môžem zjesť. Skvelý výrobok! Malo by byť zavedené jeho povinné užívanie!"

Už dlhé roky som bojovala s bolesťami žalúdka a zápchou. Ani doktori nevedeli presne určiť, čo mohlo byť príčinou týchto hrozných stavov. Podozrenie padlo na reflux a syndróm dráždivého čreva.  Stávalo sa, že na záchod som vedela ísť len každé 2-3 dni, pravdaže pri hrozných bolestiach. Keďže mi lekári nevedeli pomôcť, rozhodla som sa vziať veci do vlastných rúk a začala som preľadávať stránky na internete. Tam som našla veľmi zaujímavé veci o Naturalhelp Complex. Myslela som si, že nemám čo stratiť, a tak som si  ho objednala. Už na druhý deň som pocítila jeho blahodárne účinky. Odkedy ho užívam mám pravidelnú stolicu až 1-2 krát denne, a čo je najdôležitejšie, bez bolestí. Od tej doby je všetko v najväčšom poriadku, organizmus mám prečistený, zbavila som sa toxínov a som plná energie. Už nemusím selektovať kedy a čo môžem zjesť. Perfektný, jedinečný produkt! Malo by byť zavedené jeho povinné užívanie. "


Čítaj ďalej

   Mária

Mária avatarja

So zažívacími ťažkosťami bojujem už celé roky, nadúvanie mi každodenne spôsobuje nemalé problémy, v tejto súvislosti, som vyhľadala svojho doktora. On mi odporučil NaturalHelp Complex.

Ako podnikateľka žijem celý deň v neustálom zhone, čo vplýva na moje stravovanie, ktoré sa nedá nazvať pravidelným. Avšak, moje zdravie je veľmi dôležité, pri dcére a vnúčatách musím zostať svieža a mladá, takže čas od času si prečisťujem organizmus rôznymi spôsobmi, posilňujem si svoj imunitný systém a doplnenie vitamínov považujem tiež za dôležité. So zažívacími ťažkosťami bojujem už celé roky, nadúvanie mi každodenne spôsobuje nemalé problémy. Z toho dôvodu som vyhľadala lekára, ktorý mi odporučil užívanie NaturalHelp Complex. Pozná môj chaotický život, takže presne vedel, čo sa ešte dá umiestniť do mojich vyťažených dní. Od zažiatku kúry spím lepšie, cítim sa byť ľahšou, som menej unavená, takže lepšie zvládam dni, nadúvanie prestalo. Počas dňa, nemám ani čas ani priestor na to, aby som požila rôzne tabletky, prášky, preto je dobré, že ráno pred odchodom všetko vybavím v jednej dávke, a napriek tomu celý deň cítim pozitívne účinky.

 


Čítaj ďalej

   Katka a Jožko

Katka a Jožko avatarja

"Rozhodli sme sa, že v záujme zachovania nášho zdravia, budeme aj naďalej pravidelne používať tento skvelý produkt."

Dovŕšila som 66 rokov a za tento čas som sa musela naučiť žiť s pomerne veľa chorobami (hormonálne ochorenie, vysoký tlak, cukrovka typu 2.). Vždy bolo pre mňa dôležité napomáhať tráveniu,  snažiť sa o vylepšenie aj tak bezútešnej situácie. Môj manžel a ja sme pravidelne používali detoxikačné produkty Dr Natura. Ale od tej doby ako sme na internete našli produkt NaturalHelp Complex sme s potešením skonštatovali, že v  jednom prípravku sa nachádzajú  štyri dôležité zložky: detoxikácia, očista čriev, vitamíny a prebiotiká, a tak sme sa rozhodli ho vyskúšať. Odvtedy sme si ho už viackrát objednali a v každom ohľade môžeme hovoriť iba pozitívne o jeho účinkoch. Únave a tráviacim problémom je koniec. Môjmu manželovi už niekoľkokrát odstraňovali polypy z hrubého čreva, avšak výsledkom pravidelnej detoxikácie sú negatívne kolonoskopické nálezy. Rozhodli sme sa  že v záujme zachovania nášho zdravia, budeme aj naďalej pravidelne používať tento skvelý produkt.


Čítaj ďalej

   Lucia

Lucia avatarja

Na internete som našla NaturalHelp Complex, ktorý sľuboval viac, než len vlákninu: celkovú detoxikáciu , doplnenie vitamínov a prebiotiká.

Som šťastná matka dvoch deťúreniec, vedľa toho veľa pracujem ako podnikateľka. Nemám čas sa pravidelne stravovať, takže ako všetky ostatné mamičky v rovnakej situácii sa stravujem hlavne vo večerných hodinách. Predtým som nemala žiadny problém s mojou váhou, ale tehotenstvo a nepravidelná strava priniesli výsledky. Vzhľadom k tomu, že diéty neznášam, hľadala som iné spôsoby riešenia. Okrem toho ma už roky trápi aj alergia. Na potlačenie alergie mi lekári samozrejme predpísali lieky, ale odporučili mi popritom detoxikáciu a stravu bohatú na vlákninu. Koniec koncov, zdravá strava, pravidelný pohyb (minimálne 40 minút 5 -krát týždenne), a čo je možno najdôležitejšie pri alergických príznakoch: pravidelné detoxikácia (dvakrát ročne: na jar a jeseň), sú najúčinnejšie spôsoby ako si chrániť zdravie. V záujme svojho zdravia som som rozmýšlala o kúpe produktu obsahujúceho vlákninu. Na internete som našla NaturalHelp Complex, ktorý sľuboval viac, než len vlákninu: celkovú detoxikáciu, doplnenie vitamínov a prebiotiká. Najvýraznejšie efekty boli, že kilá zo mňa rýchlo opadali, a moje alergia je oveľa miernejšia. Samozrejme, stále užívam lieky, ale vďaka NaturalHelp Complexu je oveľa znesiteľnejšia.


Čítaj ďalej


Hodnotenia a uznania

  • austria
  • canada
  • china
  • finland
  • finland
  • finland
  • finland
  • finland
  • finland

Prihlásenie sa k odberu noviniek

Meno:


Email:


Sledujte násPrieskum zdravotného stavu