×

35 % zľava! Objednajte si 2 + viac ks Naturalhelp a my vám poskytneme 35 % zľavu! Kuponkód LETO7878. Pri objednávke 2 a viac kusov je poštovné zdarma! Akcia trvá do 18.8.2022! 

  • Náš výživový doplnok je testovaný produkt. OHVBPKV/1824/2014/Kr

7 nevinných príznakov, že vaše telo je zaplavené toxínmi

1. Trpíte zápchou

Pri konzumácii jedla mimovoľne konzumujeme aj množstvo chemických látok, ktoré obsahuje, ako sú konzervačné látky, farbivá a umelé príchute. Črevá, ktorých úlohou je trávenie, musia čeliť aj paľbe týchto toxínov.

Nahromadenie toxínov často vedie k podráždeniu žalúdka a zápche.

Vyriešiť tento problém by mala pomôcť konzumácia organických potravín, obmedzenie príjmu alkoholu a pitie veľkého množstva vody. Neverili by ste tomu, ale odstránením nežiaducich usadenín z tela sa zbavíte aj nadbytočných kíl. Zľava 35% >>> 

2. Ničia vás boľavé kĺby a svaly

Ak ste sa nenamáhali v telocvični, ani nevykonávali žiadnu fyzicky únavnú prácu a napriek tomu vás bolia svaly a kĺby, môže byť dôvodom nahromadenie toxínov.

Bolesti tela sú indikátorom, že by ste v ňom mohli mať utajený zápal. Ak teda pre zápal nie sú žiadne iné dôvody, skúste sa detoxikovať.

3. Na koži sa vám objavujú nové fľaky

Koža je najväčším orgánom nášho tela a je často vystavená znečisteniu. Škodlivé chemikálie môžu obsahovať aj nami používané výrobky, ako sú šampóny, kondicionéry a pleťové vody.

Vystavovanie sa takému množstvu chemických látok môže viesť k príznakom, ako sú akné, vyrážky a ekzém.

4. Čoraz ťažšie sa vám zaspáva

Hromadenie toxínov na jednej strane spôsobuje, že sa cítite vyčerpaní, a na druhej to ešte zhoršujú tým, že vám kazia spánok.

Vysoké množstvá toxínov v tele môžu spôsobiť, že sa vám v tele naruší hladina hormónu kortizolu, ktorý riadi spánok, a tým negatívne ovplyvňovať váš spánok.

Nespavosť môže viesť k ťažkým zdravotným problémom. Ak sa vám teda zdá, že sa vám ťažšie zaspáva, pouvažujte nad vykonaním detoxu.

5. Priberáte

Ak aj napriek všetkým tým skvelým tréningom v telocvični stále priberáte, možno nie je niečo v poriadku s vašimi hormónmi.

Toxíny môžu v tele nepriaznivo ovplyvňovať hladinu istých hormónov, vrátane tých, ktoré sú zodpovedné za priberanie.

Pomôcť by malo prejdenie na zdravú organickú stravu a podstúpenie detoxikačnej kúry.

6. Váš dych páchne ešte aj vám

Páchnuci dych je zvyčajne príznakom tráviacich problémov. Objavuje sa vtedy, keď sa váš tráviaci systém musí namáhať, aby strávil všetko, čo ste pojedli.

K tráviacim problémom však môže dochádzať aj vtedy, keď sa vaša pečeň snaží zbaviť všetkých nahromadených toxínov. Jediný spôsob, ako môžete tento problém vyriešiť, je zbaviť sa jedov.

7. Rýchlejšie vám padajú vlasy

Strata vlasov je príznakom toxickej záťaže, spôsobovanej každodennými toxínmi. Môže ísť o dielo  škodlivých jedov, ako sú, okrem iných, arzén, olovo a tálium (nachádzajúce sa v cigaretovom dyme), ktoré môžu byť dokonca smrtiace.

Neberte preto stratu vlasov na ľahkú váhu a ponáhľajte sa k svojmu lekárovi.

35 % zľava pri všetkých objednávkach a poštovné zdarma pri 2 a viac ks!  OBJEDNÁVAM >>>

Bonus: ako sa detoxikovať

7 nevinných príznakov, že vaše telo je zaplavené toxínmi

Keď zistíte, že zažívate jeden či viac z hore opísaných stavov, môže byť dobrým nápadom podstúpenie detoxikácie.

Sú síce k dispozícii aj zložitejšie detoxikačné postupy, no rovnako môže pomôcť aj vykonanie jednoduchších zmien životného štýlu, ako napríklad:

Odporúčame:

1. Pite dostatočné množstvá vody. Voda pomáha vyplavovať toxíny.

2. Toxíny pustošia pečeň. Pre udržanie silnej pečene pite čaj z púpavy, alebo si do jedla pridajte petržlen, koriander či pestrec mariánsky.

3. Cvičte jogu. Zlepšuje telový obeh a pomáha zbavovať toxínov.

4. Večer po jedle si vyčistite zuby. A nezabudnite si očistiť aj jazyk.

5. Jedzte len čisté, nenarušené a organické (bio) potraviny.

6. Pridajte do svojej stravy probiotiká.

7. Používajte len prírodné kozmetické výrobky neobsahujúce vône a iné toxíny.

NaturalHelp Complex špeciálna detoxikačná kúra a program pre očistu čriev s vysokým obsahom účinných, 100%-ne prírodných zložiek, vitamínov, prírodnej vlákniny a prebiotík. Objednajte si teraz!

Prémiová kvalita | Návod k užívaniu | Garancia vrátenia peňazí | Pri objednávke 2 a viac ks poštovné zdarma


35 % zľava! Objednajte si 2 + viac ks Naturalhelp a my vám poskytneme 35 % zľavu! Kuponkód LETO7878. Pri objednávke 2 a viac kusov je poštovné zdarma! Akcia trvá do 18.8.2022! 

1 krabica Naturalhelp

Jednotková cena: 45.00 €

Poštovné: 4.00 €

Cena balíka s poštovným: 49.00 €
Nie je zľava! Cena za 1 ks 45 Eur + dobierka 4 Eur.

Dávka pre 1 osobu na 1 mesiac
pre preventívnu, komplexnú. 
jemnú, ale účinnú očistu čriev

a detoxikáciu organizmu.2 krabice Naturalhelp

Jednotková cena: 43.00 €

DOPRAVA ZADARMO!

Cena balíka s poštovným: 86.00 €
35% zľava, za balík zaplatíte iba 55,90 eur! Poštovné zdarma!

Dávka pre 1 osobu na 2 mesiace
jemná, komplexná prírodná kúra
na odstránenie rokmi nahromadeného
rôzneho odpadu, a toxínov.3 krabice Naturalhelp

Jednotková cena: 41.00 €

DOPRAVA ZADARMO!

Cena balíka s poštovným: 123.00 €
35% zľava, za balík zaplatíte iba 79,95 eur! Doprava je grátis!

Kúra pre úplné prečistenie čriev 

Dávka pre 1 osobu na 3 mesiace
pre úplné prečistenie čriev
a detoxikáciu tela, pre 
odstránenie parazitov, červov.

Najjednoduchšie použiteľná detoxikácia a očistná kúra čriev

Niektoré dôvody, prečo sa rozhodnúť pre NaturalHelp Complex detoxikačnú a očistnú kúru čriev

NaturalHelp_meregtelenito_checklebo je to výrobok, ktorý obsahuje iba prírodné komponenty, ktoré telo potrebuje

NaturalHelp_meregtelenito_checklebo je to účinný detoxikačný prípravok, produkt pre jemné prečistenie čriev 

NaturalHelp_meregtelenito_checklebo pokrýva 100% dennej potreby dávky vitamínov a minerálov pre dospelých

NaturalHelp_meregtelenito_checklebo prispieva k udržiavaniu zdravej rovnováhy črevnej mikroflóry pomocou prebiotík

NaturalHelp_meregtelenito_checklebo výrobok neobsahuje žiadne zložky obilnín, takže je absolútne bezlepkový. Neobsahuje laktózu, a je vhodný pre osoby s intoleranciou k laktóze. 

NaturalHelp_meregtelenito_checklebo výrobok neobsahuje pridaný cukor (sacharózu) a tiež je vhodný pre vegetariánov

NaturalHelp_meregtelenito_checklebo je to najefektívnejší a najbezpečnjší (100% prírodné suroviny) produkt v súčasnosti na trhu

NaturalHelp_meregtelenito_checklebo každý potrebuje vnútornú očistu pre načerpanie novej energie, a Naturalhelp je ideálne, komplexné riešenie pre Vaše zdravotné problémy a zažívacie ťažkosti

NaturalHelp_meregtelenito_checklebo jeho použitie je veľmi jednoduché – všetko v jednom kroku a nemá žiadne nepríjemné vedľajšie účinky.

NaturalHelp_meregtelenito_checklebo nepotrebujete pri jeho užívaní hladovať, ani sa nijako obmedzovať

NaturalHelp_meregtelenito_checkPretože je to registrovaný produkt, v súlade s požiadavkami právnych predpisov ÚRADU VEREJNÉHO ZDRAVOTNÍCTVA SLOVENSKEJ REPUBLIKY.

NaturalHelp_meregtelenito_checklebo je cenovo dostupný pre každého, nie je potrebné kupovať iné produkty, vitamíny, pretože ako komplex obsahuje všetko, čo je potrebné pre efektívne detoxikáciu!

Názory zákazníkov o Naturalhelpe:


   Kris

Kris avatarja

Ako keby ma vymenili?Som energetická bomba

Počas obvyklej letnej dovolenky som sa trocha viac uvoľnil, neskôr som si uvedomil, že sa jednoducho necítim dobre v mojej koži. Hľadal som riešenie, pretože som príliš mladý na to, aby som bol unavený počas dňa. Myslel som, že očista čriev by mohla byť užitočná. Čítal som veľa ohľadne tejto témy, a keď som objavil Help na internete, okamžite som vedel, že je to práve to, čo potrebujem. Odkedy ho beriem, cítim sa ako keby ma vymenili. Mám viac energie a celý deň frčím. Zdravie je pre mňa veľmi dôležité a ja sa cítim zdravý. Viacerí v mojom okolí si všimli že som sa celkom zmenil. A je to pravda. A vďačím za to hlavne Naturalhelpu.


Čítaj ďalej

   Števo

Števo avatarja

NaturalHelp je proste ohromný. Prekypujem energiou, a oveľa lepšie zvládam každodenný stres.

Som veľmi zaneprázdnený podnikateľ. Je ťažké vložiť do môjho denného režimu také kúry,  ktoré sa skladajú z niekoľkých produktov a procedúr. Zvyčajne som si niečo zabudol vziať, alebo nebola vhodná chvíla pre užitie nejakých prípravkov (predsa z jednania nemôžem len tak odbehnúť), niekedy sa mi stalo, že som si všetky tie pilulky zabudol doma. Nehovoriac o tom, že som žiadne pozitívne účinky necítil, čo môže byť moja chyba, keďže som nehral podľa pravidiel. Avšak som cítil, že potrebujem nejaké riešenie pre zachovanie svojho zdravia. Denno denne veľa práce, zhony, stres vyčerpajú aj najodolnejších, nehovoriac o nepravidelnom stravovaní.  Jeden deň mi moja žena ukázala produkt, v ktorom sú štyri veci v jednom. Volal sa Naturalhelp. Okamžite to vyvolalo vo mne záujem a objednal som si jedno balenie. NaturalHelp je proste ohromný. Prekypujem energiou a oveľa lepšie znášam každodenný stres. Menej spím ale aj tak nie som unavený. A užitie je veľmi jednoduché, ráno idúc do práce si tento super produkt vypjem. Je to vynález práve na mňa ušitý.


Čítaj ďalej

   Mária

Mária avatarja

...odkedy používam NaturalHelp všetky problémy prestali, cítim sa lepšie, som vitálnejšia, navyše som schudla 4 kilá.

Odteraz budem používať len tento prípravok!

Pred niekoľkými mesiacmi som dostala od vnučky do daru NaturalHelp Complex. Už dlhé roky mám problémy s trávením. Darmo dávam pozor na zdravú výživu, jem veľa zeleniny a ovocia, pijem veľa tekutiny nič nepomáha.

Každodenne ma trápi zápcha, sú dni, keď nemám absolútne stolicu, čo mi spôsobilo zlatú žilu. Na začiatku som používala rôzne preháňadlá, ktoré sa spočiatku aj osvedčili, ale neskôr už vôbec nezaberali, ba čo viac, črevnú flóru mi totálne zničili.

Ale odkedy používam NaturalHelp všetky problémy prestali. 2-3 krát denne mám stolicu, a čo je fantastické, nemusím sa pri tom vôbec namáhať.

Behom minulého mesiaca som nemala zápchu, a už ma netrápi ani zlatá žila a bolesti brucha.

Popritom sa cítim lepšie, som vitálnejšia, navyše som schudla 4 kilá.

Odteraz budem používať len tento prípravok!?


Čítaj ďalej

   Zolo

Zolo avatarja

"Moje trávenie je úplne v poriadku, môžem jesť čokoľvek. O NaturalHelp môžem hovoriť len v dobrom."

V prehľadávačoch na internete som objavil NaturalHelp. Nemal som žiadny zvláštny problém, avšak únava, časté bolesti hlavy, bolenie brucha po zjedení niektoých jedál sa občas hlásili.  Myslel som si, že spravím len dobre, ak sa preventívne prečistím a predídem rôznym príznakom. Trošku bojazlivo som začal s konzumáciou Naturalhelp, ale keďže sa nevyskytli žiadne nepríjemné symptómy a navyše to bolo mimoriadne chutné, pokračoval som v užívaní. Odkedy používam NaturalHelp Complex, pijem viac tekutín, menej jem, nie som stále hladný. Moje trávenie je úplne v poriadku, môžem jesť čokoľvek. Som rád, že som ho vyskúšal, o NaturalHelp môžem hovoriť len v dobrom a odporúčam ho aj tým, ktorí nemajú žiadne zvláštne zdravotné problémy. 


Čítaj ďalej


Hodnotenia a uznania

  • austria
  • canada
  • china
  • finland
  • finland
  • finland
  • finland
  • finland
  • finland

Prihlásenie sa k odberu noviniek

Meno:


Email:


Sledujte násPrieskum zdravotného stavu